Nowa strona ZTM dla pasażerów

Rozkłady jazdy, komunikaty o zmianach w komunikacji i taryfa biletowa Warszawskiego Transportu Publicznego są dostępne na stronie www.wtp.waw.pl. Informacje o Zarządzie Transportu Miejskiego znajdują się na www.ztm.waw.pl.

 Miejsce jednej strony internetowej Zarządu Transportu Miejskiego zajęły dwie – kompleksowy serwis dla pasażerów www.wtp.waw.pl i strona dla osób i firm współpracujących z Zarządem Transportu Miejskiego – www.ztm.waw.pl.

Z myślę o pasażerach Warszawskiego Transportu Publicznego powstała strona www.wtp.waw.pl. To miejsce, w którym zamieszczono wszystkie informacje, jakich szukają osoby korzystające regularnie, ale także sporadycznie z komunikacji miejskiej. Na stronie znajdują się m.in.: rozkłady jazdyinformacje o zmianach i utrudnieniach w kursowaniu komunikacji, taryfa biletowa oraz mapy i schematy. Partnerem strony jest serwis jakdojade.pl, który obsługuje wyszukiwarkę połączeń dostępną na stronie głównej. Mówiąc najkrócej – jeżeli ktoś regularnie wchodził na  starą stronę ztm.waw.pl w poszukiwaniu informacji o funkcjonowaniu komunikacji, obecnie wszystkie te informacje znajdzie nawww.wtp.waw.pl.

Druga strona internetowa – www.ztm.waw.pl została przygotowana dla partnerów Zarządu Transportu Miejskiego. Dlatego też znajdują się na niej informacje o Zarządzie Transportu Miejskiego, w tym informacje prasowe, o realizowanych inwestycjach i projektach unijnych oraz zamówienia publiczne i oferty pracy.

 Podsumowując: podróżują Państwo Warszawskim Transportem Publicznym – zapraszamy na www.wtp.waw.pl. Chcą Państwo skontaktować się z Zarządem Transportu Miejskiego, przeczytać informacje o organizacji komunikacji w Warszawie, złożyć dokumenty w przetargu lub rekrutacji itd. – zachęcamy do odwiedzenia www.ztm.waw.pl.

Grzybu

Komentarze