Ursynowski Przegląd Taneczny

Ursynowski Przegląd Taneczny

Czwarta odsłona UCSiR Dance – Ursynowskiego Przeglądu Tanecznego Dzieci i Młodzieży już w sobotę, 5 marca. Zawody organizowane pod patronatem burmistrza Dzielnicy Ursynów odbędą się w hali Areny Ursynów, przy ul. Pileckiego 122. Start rywalizacji o godz. 11.00.

Ursynowski przegląd rokrocznie gromadzi dziesiątki grup tanecznych i szkół tańca. Dzieci i młodzież na co dzień trenujące w Warszawie i jej okolicach mają często pierwszą szansę zaprezentowania swoich umiejętności przed tak liczną publicznością. Podczas imprezy mogą zweryfikować swoje przygotowanie dzięki ocenom profesjonalnego jury, w którym zasiądą trenerzy i choreografowie.

Podczas turnieju zespoły będą ze sobą rywalizować w trzech kategoriach wiekowych: do 10 lat, 11- 15 lat oraz powyżej 15 lat – na dwóch poziomach zaawansowania.

Tancerze podzielenie zostaną także na cztery grupy z uwagi na styl: hip-hop, jazz-modern, show dance oraz disco cheerleaders.

Oprócz pokazów konkursowych obejrzeć będzie można także występy specjalne, które przybliżą różnorodność tańca oraz mistrzowską technikę ich wykonania.

Grzybu

Komentarze