Warszawski Fashion Week został odwołany

Warszawski Fashion Week został odwołany

Warszawa miała mieć swój tydzień mody porównywalny z tymi na zachodzie. Do stolicy przyjechałyby tłumy pasjonatów mody z całej Europy. Niestety Warszawski Tydzień Mody, który miał się odbyć w październiku został odwołany.

Mercedes-Benz Fashion Week Warsaw odbędzie się w innym terminie. Konkretna data jest jak na razie nieznana. Organizatorzy zapowiadają że impreza odbędzie się w przyszłym roku, choć pierwotnie miała się odbyć 17 października.

W oficjalnym oświadczeniu dla mediów dowiadujemy się o przyczynie zaistniałej sytuacji.

Z przykrością informuję, że edycja Mercedes-Benz Fashion Week Warsaw zaplanowana na październik br. zostaje odwołana, a termin jej organizacji przesunięty na 2017 r. W kluczowym dla wydarzenia momencie, z powodu zdarzeń losowych, sytuacja zmusiła mnie do wycofania się z organizacji – czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym.

W planie Polskiego Tygodnia Mody były m.in. pokazy, warsztaty, wykłady i wystawy. Wszystkie wydarzenia zostały odwołane, pomimo że były już w bardzo zaawansowanej fazie przygotowań.

– Dokładną przyczyną anulowania imprezy, była choroba głównego organizatora, przez co został całkowicie odsunięty od projektu – mówi Marzena Mikosz z biura prasowego Mercedes Benz Fashion Week Warsaw.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze