Filmy bez limitu z kartą Unlimited w Cinema City

Filmy bez limitu z kartą Unlimited w Cinema City

Cinema City uruchamia program Unlimited, oferujący możliwość oglądania filmów bez limitu na dużym ekranie, we wszystkich 33 kinach Cinema City w Polsce! Za stałą opłatą, już od 42 zł miesięcznie, uczestnik programu może korzystać z oferty kina codziennie. Wystarczy tylko 5 minut, aby otrzymać kartę Unlimited a wraz z nią szereg benefitów.

Cinema City Unlimited to program abonamentowy oferujący możliwość oglądania nielimitowanej liczby filmów na dużym ekranie, w 33 kinach Cinema City, w 22 miastach w Polsce. Uczestnicy programu mogą korzystać z oferty kina bez limitów, każdego dnia, za stałą miesięczną opłatą uiszczaną przez co najmniej 12 miesięcy. Karta Unlimited jest kartą imienną. Do programu Unlimited mogą przystąpić osoby pełnoletnie. Karta Unlimited dostępna jest w dwóch wariantach:

Abonament (okres członkostwa 12 miesięcy)

1. Unlimited Polska bez Warszawy – abonament 42 zł/miesiąc lub 504 zł/rok

dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce z wyjątkiem Warszawy*

2. Unlimited Polska – abonament 49 zł/miesiąc lub 588 zł/rok

dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce

* Kina warszawskie: Warszawa: Cinema City Arkadia, Bemowo, Janki, Galeria Mokotów, Promenada, Sadyba

Filmy bez limitu z kartą Unlimited w Cinema City

Członkowie programu Unlimited:

1. kupują bilety na seanse 2D bez żadnych dopłat.

2. mogą korzystać z oferty kina codziennie, nawet kilkakrotnie w ciągu jednego dnia.

3. posiadający abonament Unlimited Polska bez Warszawy, mogą korzystać z oferty filmowej w Warszawie, wówczas zakup biletów będzie wiązał się dopłatą 4 zł za bilet.

Formaty specjalne, w technologii 3D, IMAX, 4DX czy VIP wymagają dodatkowej opłaty, która uzależniona jest od standardowej ceny biletu w wybranym dniu oraz kinie. Seanse specjalne, maratony filmowe, pokazy Cinema Park czy Ladies Night są wyłączone ze sprzedaży z kartą Unlimited.

Dołączenie do programu Unlimited jest niezwykle proste. Wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny na stronie www.cinema-city.pl/unlimited i zacząć korzystać ze swojej karty bezpośrednio po jego wypełnieniu. W każdym kinie Cinema City, utworzono strefę Unlimited, gdzie klient może uzyskać więcej informacji na temat karty Unlimited, dowiedzieć się o zasadach działania programu, jak również dołączyć do programu i cieszyć się nielimitowanym dostępem do filmowych hitów, już podczas tej samej wizyty w kinie.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze