Świąteczne targi WZORY

Świąteczne targi WZORY

Świąteczne WZORY po raz drugi w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy!
W świątecznej atmosferze spotkamy się z młodym designem – nawiążemy do tradycji tego wyjątkowego miejsca gdzie zakupy były nie tylko przyjemnością, ale dawały również możliwość zdobycia wyjątkowych rzeczy, ręcznie robionych przez najwyższej klasy rzemieślników!
Powtarzamy sukces zeszłorocznej mikołajkowej edycji, aby podzielić się z Wami, świeżymi pracami młodych artystów w eleganckiej i wygodnej przestrzeni Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy!
Ponad 180 wystawców pokaże meble, oświetlenie, ceramikę, zabawki, design dla dzieci, wyroby papiernicze i wiele innych drobiazgów dla domu.
Święta to czas zakupów i szalonej konsumpcji, ale my pragniemy dać też alternatywę. Prezenty dla najbliższych na WZORACH można również własnoręcznie wykonać!

Warsztat dla dorosłych Wióry lecą – stolarka dla kobiet Zapraszamy ciepło na warsztaty, których uczestnicy będą mieli okazję poznać różne gatunki pachnącego drewna, popróbować swoich sił z dłutem i heblem oraz wykonać dla siebie drewniane ozdoby świąteczne. Dla chętnych opcja bombek tapicerowanych! Opowiemy Wam też o obróbce drewna, podzielimy się doświadczeniami z naszej codziennej pracy warsztatowej i odpowiemy na pytania związane ze stolarką, renowacją mebli i wszystkim co chcielibyście wiedzieć o staolarce ale baliście się zapytać. Chętni będą mogli wykonać tapicerowane bombki!
Dla dorosłych szykujemy również warsztat florystyczny, na którym w zamian za cenę materiałów Agnieszka Kostrzyńska z kwiaciarni Stokrotka pokaże jak robić własne świąteczne wianki!

Jak zawsze na Wzorach dużo atrakcji dla najmłodszych:
Mała Akademia Dizajnu razem z dziećmi zaprojektuje Dom Świętego Mikołaja ! W pierwszej części dzieci dowiedzą się trochę o projektowaniu wnętrz, ale też o domach Mikołajów. W drugiej – każdy z uczestników zaadoptuje na swoje potrzeby pudełko, w którym urządzi dom swojego bohatera. Będzie można wykonać także pomocników, prezenty i zwierzęta, które nieodłącznie towarzyszą Mikołajowi.Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność przyjścia na warsztaty.

Monika Mincewicz Illustration – przestrzenne ilustracje – warsztat dla dzieci i dorosłych. Monika Mincewicz zajmuje się ilustracją, grafiką i fotografią artystyczną. W czasie jej warsztatu będzie można wykonać trójwymiarową ilustrację miasta lub pejzażu z tekturki do fragmentu tekstu. Następnie prace zostaną sfotografowane lustrzanką i uwiecznione w postaci gotowej ilustracji. Warsztat będzie się składał z następujących części: rozplanowanie ilustracji, szkic, wycinanie i przyklejenie kolejnych elementów, sfotografowanie całości.

Roly Poly przygotuje dla dzieci zabawę w projektanta – dzieci będą mogły zrobić własny projekt torebki i własnoręcznie przyozdobić ją wedle swojego pomysłu.

Uczestnictwo we wszystkich zajęciach jest darmowe, na warsztacie florystycznym i zajęciach Roly Poly, trzeba będzie ponieść tylko koszty zużytych materiałów.

Dokładne godziny rozpoczęcia warsztatów podamy niebawem.

Aby świątecznej atmosferze stała się zadość – stworzymy wzorową strefę prezentową – także oprócz mebli, ceramiki i dobrze zaprojektowanych rzeczy do domu, będziecie mogli kupić prezenty dla najbliższych. będzie tam trochę wybranej przez nas biżuterii, smakołyki i świąteczne drobiazgi.

Zapraszamy 6 grudnia od godziny 11 do 20.
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
ul. Bracka 25
Warszawa
wstęp wolny

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze