5. urodziny Galerii Północnej

Galeria Północna świętuje swoje 5. urodziny 🥳 i wszyscy jesteście zaproszeni na wielką fetę, która potrwa aż dwa dni 🎉! Już 16 i 17 września w naszym centrum odbędzie się prawdziwa urodzinowa impreza z maratonem atrakcji.

Co, gdzie i kiedy ❓

1️⃣ Dzień I: 16 września, godz. 14.00-20.00 ⏰

Już pierwszego dnia do naszego centrum zawita Marcin Daniec. Przebojowy kabareciarz, twórca takich postaci scenicznych jak Marcinek czy Waldemar K. wystąpi u nas z godzinnym stand up’em! Dobra zabawa i salwy śmiechu gwarantowane 🤣. Z satyrykiem spotkacie się o godz. 19.

Na wcześniejsze godziny przygotowaliśmy także ogrom wrażeń! Piątkowa feta rozpocznie się już o godz. 14.00 warsztatami dla dzieci 👧🧒, które rozwiną wyobraźnię. Wyplatać będziemy barwne mandale, a także rzeźbić w specjalnej masie. Dla spragnionych koloru, pojawi się natomiast strefa kolorowanek 🎨.
Od godziny 16.10 ruszą natomiast konkursy na naszej scenie, w których będzie można zdobyć cenne upominki 🎁 ufundowane przez sklepy Galerii Północnej.

2️⃣ Dzień II: 17 września, godz. 12.00-20.00 ⏰

Emocjonująco, a przede wszystkim muzycznie, zapowiada się drugi dzień naszych urodzin. O godz. 19.00 na naszej scenie pojawi się bowiem Viki Gabor 🎤 , idolka nastolatków, która ma na swoim koncie zwycięstwo w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, a także takie hity jak: „Superhero”, „Napad na serce” czy „Ramię w ramię”, który nagrany został wspólnie z Kayah.

Imprezowo w Północnej będzie zresztą już od… południa. O godz. 12.00 wystartują warsztaty dla dzieci z tworzenia kolaży i akwarelowych 🎨 pocztówek z wakacji, a o 12.10 zaprosimy maluchy na spektakl o przygodach poety Pana Czarnego i malarki Pani Białej. Kanwą dla przedstawienia jest kultowa polska poezja dziecięca, wciągająca w swój świat i intrygująca 😀.
Prawdziwego show należy spodziewać się także na występie iluzjonisty Filipa Piestrzeniewicza, który zaplanowano na godz. 16. W trakcie show przedmioty będą unosić się i znikać. Iluzjonista odgadnie myśli… publiczności; trzeba się też przygotować na teleportację….
…najlepiej do dwóch naszych stref „Art Tattoo” i „Make Up Art”, w których będzie można przyozdobić ciało zmywalnym tatuażem lub pomysłowym makijażem 💄. Do stref zapraszamy już od godz. 12.00. Na godz. 16.40 przygotowaliśmy natomiast konkursy z nagrodami 🎁, które rozgrzeją Was przed koncertem Viki Gabor!

To jednak nie koniec, dla każdego, kto nas odwiedzi w sobotę będziemy mieć kolorowe balony 🎈i przepyszną watę cukrową. Pamiątkowe zdjęcie zrobicie natomiast w fotobudce 📸. Wszystkie wydarzenia czekać na Was będą na parterze galerii, w sąsiedztwie sklepu RESERVED.

Oprócz tego, zarówno w piątek i sobotę zapraszamy na przejażdżkę ciuchcią 🚂, której stacja początkowa jest na 1 piętrze, przy sklepie Junior. Kolejka kursować będzie w godz. 10:00-20:00.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze