Black Friday 2017

Black Friday 2017

Wielkie wyprzedaże w sklepach w całym kraju rozpoczną się już w piątek. 24 listopada wypada BLACK FRIDAY 2017 W POLSCE.

Black Friday, Cyber Monday i Dzień Darmowej Dostawy – to dni, które mają coraz większe znaczenie dla Polaków i ich portfeli. Według Google Trends, zainteresowanie tylko tym pierwszym, czyli Czarnym Piątkiem, wzrosło w Polsce w 2015 r. w porównaniu do roku poprzedniego czterokrotnie! Black Friday 24.11.2017 Promocje, lista sklepów, ceny, obniżki – gdzie kupować? Jak wynika z badań, w obliczu zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, już prawie połowa z nas chętniej decyduje się na wcześniejsze, promocyjne zakupy. Kiedy i jak korzystać z wyjątkowych okazji, aby faktycznie zaoszczędzić?

Raport o nazwie „Plany na świąteczne zakupy”, przeprowadzony przez instytut GfK, pokazuje, że ponad połowa Polaków odłożyła poszukiwanie gwiazdkowych prezentów na ostatnią chwilę w ubiegłym roku, jednak trend ten z każdym Bożym Narodzeniem się zmniejsza. Świadomość konsumencka przejawia się własnie w ten sposób, że zaczynamy planować zakupy i szanujemy domowy budżet. Potwierdzają to dane z raportu IPSOS i Google, z których wynika, że ponad 20 proc. z nas dokonuje pierwszych świątecznych zakupów już na trzy miesiące przed Wigilią.

W grudniu znaczna część sklepów podnosi ceny swoich produktów, ponieważ w przedświątecznej gorączce klienci nie mają zbyt wielu innych opcji. Jeśli wcześniej zaczniemy przygotowywać się na święta, np. już w listopadzie, to unikniemy związanego z tym przepłacania – mówi Tomasz Jaroszek, ekspert platformy edukacyjnej Kapitalni.org.

W akcji Black Friday 2017 Polska biorą udział takie marki, jak Moschino, Burberry, Calvin Klein, Hugo Boss, Mexx czy Bruno Banani. Za darmo otrzymamy te perfumy, które są tańsze lub w tej samej cenie. W sklepach RTV EURO AGD podczas Black Friday 2017 Polska kupimy sprzęt nawet o 600 zł taniej. Akcja rozpoczęła się już teraz. Przez cały listopad co tydzień sklep oferuje oferty zniżkowe na dziesiątki produktów. Mnóstwo promocji szykuje na Black Friday 2017 popularny sklep odzieżowy Cubus. W sklepie CCC w dniach 24-26 listopada możemy spodziewać się przecen -20 proc. na buty i torebki nieprzecenione. Kazar oferuje 30 proc. przy zakupie min. 2 produktów lub więcej oraz -20 proc. przy zakupie 1 produktu. W tych samych dniach SWISS na Black Friday 2017 Polska oferuje do -15 lub -20 proc. na zegarki. Od 8 do 26 listopada Triumph oferuje -30 proc. na wszystkie produkty. Od 24 do 26 listopada w Intimissimi kupimy wszystko 20 proc. taniej, podobnie jak w Calzedoni i H&M; 24 listopada. W dniach 24-27 listopada z okazji Black Friday 2017 Polska Ochnik oferuje na całą kolekcję od -20 do -50 proc.

Pamiętajcie też o centrach handlowych w Warszawie. Praktycznie wszystkie galerię będą miały wyprzedaże we wszystkich sklepach. Informacje o Black Friday znajdziecie na stronach poszczególnych CH.

Black Friday 2017 to – ku naszej radości – również święto dla graczy! A jeśli chodzi o sklepy internetowe to Cyber Monday zniszczy nam portfele.

PROMOCJI SZUKAJCIE NA:

store.playstation.com

XBOX Marketplace

Euro RTV AGD

Black Friday.pl

Steam

 

Grzybu

Komentarze