Burleska – Darmowy Warsztat Taneczny

Burleska - Darmowy Warsztat Taneczny

Zapraszam wszystkie kobiety na wyjątkowy warsztat taneczny, nasączony zmysłowością i seksapilem. Nauczycie się na nim, jak uwodzić tańcem i ruchem, jak zdobyć pewność siebie , jak czuć się pięknie, kobieco i seksownie. Podczas warsztatu przeniosę was w klimat wodewilowy, rewiowy niczym z planu filmu Moulin Rouge.

W miejscu, w którym będzie odbywał się warsztat jest wspaniały klimat, a także scena, na której będziemy mogły razem zatańczyć i poczuć się jak gwiazdy burleskowego show.

Do warsztatu potrzebne nam będą akcesoria typu, koszula, krawat, wieczorowe rękawiczki, które będziemy wykorzystywać w trakcie tańca.
Jeśli nie będziecie mogły przynieść akcesoriów, to będę miała w zapasie więcej ze sobą.
Strój wieczorowy, taki aby nie krępował ruchów, ale sprawiał, że będziecie czuły się wyjątkowo, a także buty na wysokim obcasie.

Kiedy: poniedziałek 05.12.2016
Gdzie: Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, 03- 710 Warszawa
Start: godzina 19:00
Prowadząca: Agnieszka Dolniak

Agnieszka Dolniak:
Mistrzyni polski i Świata w tańcu nowoczesnym, tancerka rewiowa i musicalowa, mgr wychowania fizycznego, trener personalny, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness, trener kręgosłupa i pływania. Stworzyła choreografię do widowisk teatralnych, kabaretowych i rewiowych.
Ukończyłam Instytut Kultury Fizycznej na Uniwersytecie Szczecińskim z tytułem magister wychowania fizycznego. Od 5-tego roku życia związana jestem z tańcem nowoczesnym.
Taniec ukształtował mnie, a także to, czym teraz zajmuję się, czyli sportem i fitnessem.
Przez kilkanaście lat trenowałam taniec nowoczesny między innymi W 1997 roku razem z grupą taneczną ” PAX” zdobyłam tytuł Mistrza Polski w kategorii ” Dance Show” oraz Puchar Świata w tej samej kategorii. Następnie występowałam w musicalu „ West Said Story” w Operze na Zamku w Szczecinie, a także w rewii i zawodowej grupie tanecznej ” IMA”.
W pracy instruktora fitness łączę umiejętności taneczne, przez co, moje zajęcia są bardziej atrakcyjne. Umiejętnościami tanecznymi wykazuję się szczególnie na zajęciach z Burleski, gdzie uczę kobiety gracji ruchu, uwodzenia i seksapilu.
Jako trener kręgosłupa prowadzę zajęcia prozdrowotne między innymi Zdrowy Kręgosłup. Na zajęciach tych bardzo dużą uwagę przywiązuję do doboru ćwiczeń oraz do techniki wykonywania, aby uczestnicy zajęć odnosili jak największe korzyści zdrowotne.
Jako wykwalifikowany trener personalny prowadzę treningi kształtujące sylwetkę, treningi wzmacniające i redukujące tkankę tłuszczową oraz treningi prozdrowotne. Propaguję zdrowy styl życia i motywuje do aktywności fizycznej w myśl zasady: „Bądź sprawny, Bądź zdrowy, Bądź Fit!”. Zapraszam na stylefit.pl

Burleska:
To forma teatralna połączona z rozbieraniem, ale nie mylmy tej formy ze zwyczajnym striptizem.Prawdziwa Burleska, która powstała w XVIII w. była po prostu parodią opery. W XIX w. za sprawą amerykanów stała się, mocno przyciągającym panów przedstawieniem, gdzie grupa młodych, pięknych kobiet ubranych w seksowną bieliznę śpiewała i tańczyła. Dopiero w XIX wieku choreografię wzbogacono o striptiz. Jednak nie jest to normalny striptiz. Jest to forma bardzo “smacznego” performensu. Rozbieranie skupia się umiejętnym i dłuższym zdejmowaniu rękawiczek, podwiązek, pończoch czy marynarki, koszuli. W finale zazwyczaj artystka zasłania piersi i dół. Burleska łączy techniki tańca nowoczesnego między innymi brodway jazz z pracą z ciałem, z pracą z wyobraźnia.
W Polsce ten rodzaj występów nie jest jeszcze bardzo popularny.
Uczestniczki tego typu zajęć, stają się z czasem bardziej odważne, zaczynają zdawać sobie sprawę ze swojej kobiecości i seksualności. Burleska jest też dobrym sposobem na spędzanie czasu we dwoje. Chyba nie ma lepszej formy, jak zmysłowy taniec dla swojego ukochanego.
Zapraszam serdecznie do wspólnej zabawy.

Grzybu

Komentarze