Cuddle Party czyli “Chodź się przytul!”

Cuddle Party czyli “Chodź się przytul!”

Czym jest Cuddle Party ™?

To impreza przytulankowa – wydarzenie na którym dorośli (18+) eksplorują własne umiejętności komunikacji, uczą się stawiania granic ale przede wszystkim doświadczają dotyku w bezpieczny, nie-seksualny sposób. Na spotkaniach odbywających się od 12 lat na świecie w lekki i przyjemny sposób osoby dorosłe odkrywają swoje potrzeby dotyku i uczą się jak je komunikować, ale też jak mówić NIE.
Efektem ubocznym uczestnictwa jest zalanie falą oksytocyny, dobrego samopoczucia i doskonałego humoru.

Po co się przytulać?

Badania pokazują, że konsensualny dotyk jest niezbędny dla dobrego funkcjonowania układu krwionośnego, układu nerwowego, zdrowia emocjonalnego. Dotyk buduje poczucie własnej wartości, umiejętność ufania sobie i innym, i szacunek dla siebie i innych, Wyzwala kreatywność i poczucie bezpieczeństwa. Jako dorośli, często jesteśmy pozbawieni dotyku świadomego i konsensualnego, a tym samym pozbawiamy się korzyści z niego płynących.

My, ludzie, potrzebujemy dotyku, który nie jest seksualny (chociaż ten też jest super, ale to inna impreza).

Cuddle Party ™ to również warsztat na którym w łatwy i przyjemny sposób nauczysz się stawiania granic, mówienia “tak”, czy “nie” (“nie wiem” znaczy “nie” jeśli chodzi o dotyk), komunikowania tego, czego chcesz. Warsztat prowadzony jest przez Facylitatora certyfikowanego lub będącego w trakcie certyfikacji przez międzynarodową organizację Atlas Spooned, (organizacja założycielska) , w naszym przypadku to Izabela Dziugieł Cuddle Party Facilitator in Training. http://sexpositiveinstitute.pl/portfolio2-item/izabela-dziugiel/ (PS. Jak ją znacie, to wiecie, że uwielbia się przytulać!).

Nasze Cuddle Party™:

● data 9 kwiecień
● godz.17.00- do ok. 20.00
● przychodzimy punktualnie (by zapewnić poczucie bezpieczeństwa i atmosferę zaufania, drzwi zamykane są 5 min po czasie, czyli o 17.05 – jeśli wiesz, że się spóźnisz, daj nam znać odpowiednio WCZEŚNIEJ)
● zaczynamy przedstawieniem się, ustaleniem zasad spotkania, poćwiczymy nasze umiejętności stawiania granic, pośmiejemy się eksperymentując różne rodzaje komunikacji własnych potrzeb
● a potem już “free-style”! Możesz robić co chcesz w ramach zasad ustalonych na spotkaniu. Pamiętaj tylko o konsensualnym, nie-seksualnym dotyku! Możesz też nie przytulać ani nie być przytulanym.

Logistyka:

Opłata: 50 zł, na rozwój Instytutu, poczęstunek i napoje!
Ubranie: przede wszystkim WYGODNIE, możesz przebrać się na miejscu, nawet w pidżamę, golizna jest zabroniona! Możesz przynieść ulubiony kocyk czy podusię!
Możesz przyjść w parze, albo bez pary. Zasady obowiązują wszystkich!

Zapisy: idziugiel@pozytywnaseksualnosc.pl, w tytule: cuddle party
Uwaga! Zapisy mailowe są obowiązkowe! Zgłoszenia przyjmujemy do 5 kwietnia!
Liczba miejsc ograniczona!

Spotkanie prowadzi Izabela Dziugieł, Cuddle Party Facilitator #00120

Grzybu

Komentarze