Dzień Darmowego Jedzenia dzięki Pyszne.pl

Dzień Darmowego Jedzenia dzięki Pyszne.pl

W sobotę jemy za darmo – a przynajmniej tak twierdzi Pyszne.pl, czyli serwis, który organizuje akcję Dzień Darmowego Jedzenia. W sobotę 31 stycznia dostępy będzie bowiem kod rabatowy o wartości aż 25 złotych, bez minimalnej wartości zamówienia. Innymi słowy jeśli zmieścimy się w tej kwocie – jemy za darmo! 🙂

Dzień Darmowego Jedzenia – pyszne.pl
Warunki promocji są dosyć proste: pierwsze 10 000 osób, które złożą zamówienie po godzinie 15:00 z użyciem kodu „DARMO” uzyska 25 zł zniżki. Ważne, aby możliwe było zapłacenie online w danej restauracji. Jeśli przekroczymy kwotę – kilka złotych będziemy musieli dopłacić właśnie w ten sposób.

Najważniejsze warunki promocji poniżej:
Kupon ma wartości 25 PLN i ważny jest tylko w Dniu Darmowego Jedzenia na Pyszne.pl, 31.01.2015 od godziny 15.00 do wyczerpania puli 10.000 kuponów, tzn. zamówienie należy złożyć w dniu 31.01.
Brak minimalnej wartości zamówienia. W razie gdy zamówienie będzie niższe niż wartość kuponu (25 PLN), różnica nie zostaje zwrócona pomiędzy wartością kuponu a wartością zamówienia i niewykorzystana wartość kuponu przepada. Jeśli całkowita wartość zamówienia będzie wyższa od kuponu, należy opłacić różnicę za pomocą płatności online.

Tylko jeden kupon na jedno gospodarstwo domowe. Kupon nie łączy się z innymi promocjami i nie podlega wymianie na gotówkę.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze