Dzień Dziecka w Hockach Klockach

Dzień Dziecka w Hockach Klockach

Dzień Dziecka w Hockach Klockach to między innymi potańcówka z Warsaw City Rockers i futbol amerykański z Warsaw Duckes.

W najbliższą niedzielę organizatorzy zapraszają do nadwiślańskiej przestrzeni na sportowo-muzyczny Dzień Dziecka.

W programie:

– MUZYCZNE ABECADŁO z WARSAW CITY ROCKERS – potańcowka z dobrą muzyką dla dzieci małych i tych już dorosłych. Tańce wśród baniek mydlanych.
– FUTBOL AMERYKAŃSKI dla dzieci z drużyną Warsaw Dukes
– GRY PLANSZOWE z Ludoteka Roszada

Oprócz tego specjalne barowe menu dla najmłodszych, kącik zabaw na plaży, lody od Cho Na Loda – Lody&Gofry, wege burgery od Chwast Food, zapiekanki z Zapiekanka Snack Bus, piłkarzyki, arcade mortal combat i sprzęt sportowy.

Za repertuar podczas potańcówki odpowiedzialny będzie Łukasz Kasperek – założyciel koletywu Djskiego Warsaw City Rockers i tata 2,5 letniej Anielki. Swoją Djską karierę traktuje jako misję oświatową, teraz poza parkietami stołecznych klubów może się wyżyć w pewnym magazynie parentingowym, gdzie prowadzi stała rubrykę „Muzyczne Abecadło“. Podpowiada nieuświadomionym muzycznie rodzicom jak skompletować domową płytotekę. Klucz selekcji jest prosty – pozycje klasyczne dla muzyki popularnej, takie które spodobają się dzieciom i takie, które wypada posiadać. Wierzy, że dzieci maja dobry gust muzyczny, to rodzice wszystko psują faszerując je popeliną udającą muzykę dla dzieci lub przenosząc na nie swoje własne złe życiowe wybory. Z własnego doświadczenia wie, że nadchodzi ten moment kiedy dziecko powie: Tata, nie chcę Elmo. Puść Ramones! Trzeba tylko być cierpliwym i do niczego nie zmuszać. Start o 12:00

WARSAW DUKES to najmłodsza warszawska drużyna futbolu amerykańskiego. W 2014 roku drużyna zawarła porozumienie z Polskim Związkiem Futbolu Amerykańskiego o udziale w rozgrywkach w nadchodzącym sezonie na poziomie PLFA II. Ekipa Warsaw Dukes prowadzi również program promocji futbolu flagowego w szkołach gimnazjalnych, promując aktywny i zdrowy styl życia wśród młodzieży oraz organizując międzyszkolny turniej futbolu flagowego o puchar Warsaw Dukes. Zajęcia prowadzą certyfikowani przez PZFA trenerzy i zawodnicy, mający także dodatkowe przygotowanie oraz predyspozycje do pracy z dziećmi.

Podczas Dnia Dziecka w Hockach Warsaw Dukes zapraszają na zajęcia ruchowe dla dzieci, z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu do flagówki i piłek, także tych juniorskich, czyli mniejszych i lżejszych. Będą konkursy z nagrodami, a także możliwość przymierzania stroju i kasku zawodnika futbolowego.Organizatorzy zapewniają foto pamiątki z imprezy. Początek o godzinie 14:00.

Dzień Dziecka w Hockach Klockach nad Wisłą:
12:00-15:00 – Muzyczne Abecadło z Warsaw City Rockers
12:00-14:00 – Gry planszowe z Fundacją „Ludoteka Roszada”
14:00-17:00 – Futbol Amerykański dla dzieci z drużyną Warsaw Dukes

31 maja, godz 12:00
Hocki Klocki
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze