Hala Gwardii tylko online

Najemca oraz operator Hali Gwardii podjął decyzję o zamknięciu targu żywnościowego i sektora gastronomicznego. Od czwartku, 19 marca zostanie uruchomiony sklep internetowy z produktami spożywczymi.

Decyzja o tymczasowej zmianie formuły działania Hali Gwardii została podjęta przez operatora obiektu we współpracy z najemcami. Sprzedaż internetowa produktów będzie prowadzona za pośrednictwem strony sklep.halagwardii.pl, gdzie od najbliższego czwartku, 19 marca znajdzie się ponad 350 produktów żywnościowych.

Dzięki uruchomieniu e-sklepu sprzedawcy i klienci unikną bezpośredniego kontaktu ze sobą, ale nadal będą mieli możliwość komunikowania się drogą elektroniczną
i telefoniczną. Dodatkowo wszelkie płatności będą się odbywać bezgotówkowo. Dla usprawnienia zakupów, operator stworzył także jeden wspólny rachunek bankowych do opłacania transakcji u różnych dostawców.
Gotowe zamówienia klienci będą mogli odbierać o określonych godzinach, co pozwoli uniknąć kolejek i zapobiegnie gromadzeniu się dużej liczby osób w jednym miejscu.

https://www.sklep.halagwardii.pl/

Informacje o działaniach Warszawy w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa na: www.um.warszawa.pl/koronawirus

Grzybu

Komentarze