HUSH Targi Mody 2017

HUSH Targi Mody 2017

To nic, że na zewnątrz będzie już zimno i smutno – najnowsze kolekcje od polskich projektantów skutecznie Was pocieszą.

Targi wracają po dłuższej przerwie, dlatego dawka nowości i hushowych specjalności będzie większa niż zwykle. Wybierając dla Was marki do udziału w jesienno-zimowym HUSH’u organizatorzy stawialu na kolor, oryginalność i dyskretną ostentację 🙂
Będą marki, które już znacie i kochacie a także naprawdę dużo świeżych konceptów, które w ostatnim czasie pojawiły się na rynku i wpadają w oko.

HUSH Natural Bloom!
Powiększona zostanie również strefa beauty zapraszając najlepsze marki kosmetyków naturalnych, których nie znajdziecie w masowym obiegu. To kosmetyki pielęgnacyjne, które nie zawierają parabenów, silikonów, sztucznych aromatów, czy barwników, co oznacza, że w większości nie posiadają one żadnych składników odzwierzęcych.

Co więcej?

Spotkanie z fashion hero!

Uwaga miłośnicy modowych biografii. W sobotę w godz. 14-16 na stoisku Księgarni Autorskiej Judyta Fibiger będzie podpisywała egzemplarze swojej najnowszej książki o Barbarze Hulanicki „Ważne jest tylko jutro”.
Tylko na HUSH Warsaw książki będą do kupienia ważne specjalnej, mikołajkowej cenie!

Dobra selekcja od Cloudmine.
Cloudmine to przestrzeń, która ma specjalne miejsce w polskiej modzie. Jej autorka Marianna Grzywaczewska od lat w bardzo oryginalny i kreatywny sposób dobiera marki do portfolio swojego sklepu online a od niedawna również stacjonarnego miejsca na Pradze (Saska Kępa). Specjalnie na HUSH Warsaw Cloudmine przygotowało specjalną selekcję najnowszych kolekcji: Ani Kuczyńskiej, Justyny Chrabelskiej, Natalii Siebuły, Kaaskas, ATOMY, KOPI, Fiore. Znajdziecie tu także ceramikę, świece i dodatki do wnętrz.

Dobry pomysł od SURPLUS.
Pro aktywna, pro choice, pro art i pro fashion marka SURPLUS to działanie na styku mody, sztuki i ekologii. To odzież zaangażowana nie tylko poprzez hasła, które ze sobą niesie ale również zasady 4 R (reduce/ reuse/ recycle/ recover). Na HUSH Warsaw marka zaprezentuje projekt wykonany we współpracy z jedną z najlepszych polskich fotografek, Zuzą Krajewską. Dodatkowo, każdy kto zrobi sobie zdjęcie w przestrzeni SURPLUS, dostanie w prezencie specjalną HUSHową torbę HUSHtag no tag!Uwaga ilość toreb od Surplus jest ograniczona. Spieszcie się po te zremasterowane obiekty 😉

Dobre miasto od Warszawy.
W naszym mieście zarejestrowanych jest obecnie około 400 tysięcy małych i średnich przedsiębiorstw, co oznacza, że co czwarty Warszawiak jest przedsiębiorcą. Przyjmuje się że ok. 8% spośród funkcjonujących firm reprezentuje branże kreatywne. Miasto Warszawa, które od kilka lat konsekwentnie wspiera biznesy kreatywne na HUSHu zaprezentuje obiekty zaprojektowane przez marki i projektantów głównie z Warszawy. Są to przedmioty wyłonione w konkursach promujących stolicę, wykorzystywane do promocji miasta na międzynarodowych targach inwestycyjnych czy turystycznych.
Zobaczcie jakie projekty zrealizowali dla Warszawy między innymi: Mo 61, Herse, Estby es. czy Risk made in Warsaw.

A do tego WEEKEND z modą i designem czyli razem z Targi Rzeczy Ładnych i mytaxi – Aplikacja Taxi pomożemy Wam przejechać za 50 % ceny między wydarzeniami. Tylko 2 & 3 grudnia zrobicie taaaakie zakupy!

#hushwarsaw #hushwinterboogie

Zapraszamy!

HUSH Targi Mody
PGE Narodowy
2-3 grudnia 2017
godz. 11.00

___________________________________________________________
Winter in a boogie rythm!

HUSH Fresh Colors

A little cold and sad weather outside? No worries, we’re bringing back the remedy – the newest collections from Polish fashion designers will keep the smiles on your faces.
We’re coming back after a longer than usual break, which is why the dosage of freshness and HUSH-specialties will strike with more power than ever before. While selecting the brands for this year’s fairs, we strongly underline color, originality and discreet ostentation 🙂
We invited the brands that you well know and adore, as well as lot’s of new concepts that appeared on the market and caught our attention lately.

HUSH Natural Bloom

We’re enlargening the beauty space by inviting the best natural cosmetics brands that are not easy to be found in mass circulation.
We will have skincare products with no traces of parabens, silicons, artificial aroma or pigments, which means majority of them don’t contain ingredients of animal origin.

There will be more special projects and attractions which can’t be found anywhere else, but here.
But let’s HUSH about it for now…

Grzybu

Komentarze