III Dzień Różnorodności – Dzień dobry w Warszawie

III Dzień Różnorodności - Dzień dobry w Warszawie

Już w październiku odbędzie się w Warszawie III Dzień Różnorodności! Będzie to wyjątkowy weekend, podczas którego wysłuchamy prelekcji, nauczymy się reagować na przemoc, obejrzymy film, zapoznamy się z programem organizacji działających na rzecz różnorodności, będziemy uczestnikami happeningu, zaśpiewamy piosenki, skosztujemy potraw ze świata, zrobimy biżuterię, pomalujemy wodę, zatańczymy i wiele więcej. Przed nami cykl zajęć dedykowanych dzieciom, seniorom i kobietom, koncerty i prezentacje.

Serdecznie zapraszamy już 14 i 15 października!

Wydarzenie skupione będzie tematycznie wokół różnorodności kulturowej i społecznej, problematyki uchodźstwa, niepełnosprawności, różnorodności pokoleniowej i płciowej. Punkty programu zwrócą uwagę uczestników na inność, która choć niezmiennie nas otacza, pozostawia wrażenie obcości. Uświadomią dlaczego różnorodność jest wartością.

13 października, w piątek, na ulice Warszawy wyjedzie Tramwaj Różnorodności, w którym będzie można spotkać organizatorów wydarzenia i posłuchać muzyki na żywo.

I wszystko to w Warszawie – stolicy różnorodności! Serdecznie zapraszamy do udziału! Więcej info w dyskusji na stronie wydarzenia (link poniżej).

Organizatorzy: Stowarzyszenie Polskich Mediów, Warszawska Izba Gospodarcza, Stowarzyszenie na rzecz rozwoju edukacji, kultury i sportu LABA wraz z ekspertami.
Wydarzenie współfinansowanie ze środków m.st. Warszawy.

14 – 15.10.2017
sobota: 10:00- 20:00
niedziela: 11:00 – 20:00

pl. Hallera
i Centrum Wielokulturowe w Warszawie 
ul. Jagiellońska 54

Grzybu

Komentarze