Kobieca strona mocy. Odkryj wyższy poziom kobiecości! Vol. 2

Kobieca strona mocy. Odkryj wyższy poziom kobiecości! Vol. 2

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was 3 grudnia b.r. na kolejną edycję wydarzenia: „Kobieca strona mocy. Odkryj wyższy wymiar kobiecości. Vol. 2”, organizowanego przez portal Oh!me, w nowej przestrzeni kreatywnej w sercu Warszawy- Babki do wynajęcia przy ul. Młocińskiej 5/7.

 

Podczas drugiej edycji wydarzenia ponownie będziemy rozmawiać z ekspertami o tych obszarach życia, które są najważniejsze dla kobiet – czyli o miłości, o relacjach, emocjach, zdrowiu, modzie, urodzie i seksualności.  Tym razem oprócz wykładów uczestniczki będą mogły wziąć udział w warsztatach.

Swoją obecnością zaszczycą Was m.in.: dr Andrzej Depko, dr Agnieszka Graff, Ewa Grzelakowska-Kostoglu (Red Lipstick Monster), Małgorzata Ohme, Bianca- Beata Kotoro, Jola Lewicka, Ula Wiszowaty, Aleksandra Gelo- Piesta, Tatiana Pałucka i Katarzyna Gruk, Jolanta Łuczkowska, Ola Nagel.

Dr Andrzej Depko- doktor nauk medycznych, specjalista seksuolog, specjalista neurolog, prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, członek Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, certyfikowany seksuolog sądowy.
Wykład „Tajemnice kobiecej seksualności”

Dr hab. Agnieszka Graff – kulturoznawczyni, pracuje w Ośrodku Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie prowadzi zajęcia o literaturze i filmie amerykańskim, o historii kobiet i feminizmu a także o kwestii rasowej w USA. Prowadzi też wykłady o kinie hollywoodzkim w Nowym Teatrze. Od lat działa w ruchu kobiecym: współorganizowała pierwsze manify, współtworzy Kongres Kobiet, współpracuje z organizacją Dla Naszych Dzieci działającą na rzecz zwiększenie alimentacji w Polsce oraz z ruchem Dziewuchy Dziewuchom. Członkini zespołu Krytyki Politycznej, felietonistka „Wysokich Obcasów”.
Wykład „Macierzyństwo w patriarchacie – „Babskie opowieści” i co z nich wynika”.

Ewa Grzelakowska-Kostoglu czyli Red Lipstick Monster- prowadzi najpopularniejszy kanał urodowy na polskim YouTube’ie – posiada ponad 800 tys. subskrybentów. 9 listopada odbędzie się premiera jej drugiej książki „Red Lipstick Monster. Tajniki DIY”, która po 24 godzinach od rozpoczęcia sprzedaży również trafiła na listę bestsellerów. Red Lipstick Monster jest wizażystką i zdradza wypracowane przez lata tajniki makijażu. Radzi, jak wykorzystać je w praktyce i co kupować, aby nie przepłacać.
Wykład „ Nowe i praktyczne techniki makijażu. W jaki sposób można zamaskować niedoskonałości, aby czuć się bardziej pewnym siebie.”

Małgorzata Ohme – psycholog i psychoterapeuta dziecięcy, młodzieżowy i rodzinny.
Wykładała w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Ma na koncie wiele publikacji na temat psychologii, rozwoju i wychowania. Obecnie właściciel portalu dla kobiet ohme.pl. Stale współpracuje z mediami.
Wykład „O miłości i wolności. Czy można kochać i być wolnym? O różnych rodzajach związków, o kobiecie i jej wyborach.”

Bianca- Beata Kotoro psychoseksuolog, psychoonkolog, terapeuta, psycholog społeczny a z pierwszego wykształcenia artysta grafik i architekt wnętrz. Wykładowca na uczelniach wyższych, m.in.: SWPS Uniwersytet, Uniwersytecie Medycznym, Uniwersytetach III Wieku. Członek PFP. Dyrektor Instytutu Psychologiczno- Psychoseksuologicznego Terapii i Szkoleń „Beata Vita” w Warszawie. Ekspert w audycjach oraz programach radiowych i telewizyjnych m.in.: Polskie Radio Trójka, Radio dla Ciebie, Radio Złote Przeboje, TVP II, Polsat Cafe, Polsat News, TVN Style, TVN 24, TVN.
Wykład „Brama do kobiecego ciała”

Urszula Wiszowaty, Redaktor Naczelna FashionBiznes.pl, niepoprawna marzycielka z niezaspokojoną potrzebą ulepszania wszystkiego wokół. Zaczęła spełniać swój amerykański sen podczas studiów na Temple University w Filadelfii, gdzie będąc uczniem już prowadziła finanse dla administracji uczelni. Od dziecka fascynował ją świat mody i muzyki. Ta życiowa pasja zaprowadziła ją aż do Chanel w Nowym Jorku. Tęsknota za Polską sprawiła, że szukała drogi połączenia świata mody, biznesu i obu kontynentów. Tak narodził się pomysł serwisu „Fashion Biznes”.
Wykład „Kariera czyli od pomysłu do realizacji”. Rozmowa o wyznaczaniu sobie celów, o dobrym researchu, edukacji, kluczowych wytycznych w CV w komunikacji z potencjalnym pracodawcą.

Jola Lewicka – ekspert brafittingu, z wykształcenia nauczyciel biologii. Uwielbia uczyć kobiety czym jest świadomość swojego ciała, jak je akceptować, podążać za zmianami wraz z wiekiem i zmianą wagi, po to by pokochać swoje ciało i być w nim totalnie obecnym. Od 20 lat z ogromną pasją prowadzi salony z przepiękną bielizną, projektuje i szyje w Polsce własną autorską kolekcję bielizny Li PARIE BRA COME TRUE. Jako ekspert brafittingu jest gościem prestiżowych stacji telewizyjnych TVN i TVP – wykonuje metamorfozy na żywo, współpracuje z największymi stylistami w Polsce i na świecie, m.in z Trinny & Susannah, Gok Van.
Wykład „Jak pokochać swoje ciało?”

Tatiana Pałucka- fotografka i Katarzyna Gruk- charakteryzatorka, założycielki projektu Twoja Sesja, powstałego z wieloletniego doświadczenia pracy z kobietami. Poprzez kobiece sesje fotograficzne , metamorfozy pragną wnosić w życie kobiet zmianę, piękno, poczucie własnej wartości, świadomość i akceptację ciała, kobiecą przyjaźń, luksus zarezerwowany dla każdej kobiety.
Wykład „Jak zdjęcia zmieniają postrzeganie swojej kobiecości -tajemnice zawodowe i sprawdzone sposoby na wykreowanie siebie”.

Aleksandra Gelo-Piesta – trener biznesu i rozwoju osobistego, psycholog, coach, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Szkoły Trenerów Biznesu oraz Szkoły Coachów Biznesu Akademii Set, a także studiów na kierunku Marketing i Zarządzanie w Martin College of Sydney w Australii. Trener współpracujący z Grupą Set w ramach Szkoły Trenerów Biznesu.
Wykład „Mam tę Moc” – skąd czerpać wewnętrzną siłę i jak ważne jest dla każdej kobiety, aby pracować nad budowaniem samooceny i pewności siebie. Na przykładzie własnej historii pokazanie, że każda z kobiet ma tę MOC i może ją w sobie odnaleźć.

Jolanta Łuczkowska – konsultant, mentor i certyfikowany coach. Porzuciła pracę w korporacji i prowadzi własną firmę ConsultingFactor. Zdobyła gruntowne doświadczenie biznesowe w brytyjskich (ICI) i amerykańskich korporacjach (Johnson &Johnson) na najwyższych stanowiskach menedżerskich. Wielokrotnie nagradzana za wysokie kompetencje zawodowe – Standards of Leadership, Best Manager in Europe.
„Wszystko jest możliwe, w każdym wieku”

Imprezę poprowadzi Małgorzata Ohme.
Ponadto odbędą się warsztaty, pokazy i wiele konkursów, organizowanych co godzinę!
W gronie wystawców znajdą się producenci kosmetyków, odzieży, bielizny, biżuterii, żywności, wydawnictwa, kliniki urody i inne.
Będzie również można spotkać się i obejrzeć prace Oli Lubczyńskiej – malarki, portrecistki, coacha. Jej obrazy są wyrazem fascynacji szeroko pojętą kobiecością.

O przekąski zadba Dziki ryż.
Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny dla wszystkich 🙂

Grzybu

Komentarze