Mamaville Xmas : Black Weekend Edition

Mamavillowi goście! Po raz kolejny zapraszamy Was na wyjątkowe świąteczne Mamaville. Skoro #blackweekend, to i my dotrzymujemy kroku i w pierwszy weekend grudnia organizujemy coś specjalnego!

W niedzielę 1 grudnia nasi wystawcy i projektanci przygotowują dla Was okazjonalnie niskie ceny swoich produktów, duże promocje i wyprzedaże. A w pobliżu już pobrzmiewają świąteczne dzwonki, tym bardziej warto zawitać do nas i zwyczajnie wydać mniej pieniędzy!!!

? Miejsce targów: EXPO XXI Warszawa Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe; ul. Prądzyńskiego 12/14 (dzielnica Wola)
⏰ Data: 1 grudnia września (niedziela), godziny 10:00 – 17:00
?‍?‍?‍? WSTĘP WOLNY

Formularz dla wystawców
>>> https://wystawcy.mamaville.pl/7

Po raz dziewiętnasty już w Warszawie w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych polskich projektantów i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tą nową ekscytującą przygodę życia.

Nasze targi to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką macierzyństwa.

Zapraszamy rodzinnie na warsztaty i atrakcje dla rodziców i dzieci. Poznacie najnowsze kolekcje, pomysły i produkty od oryginalnych i ciekawych wystawców.

Nowa przestrzeń, czyli EXPO XXI Warszawa, to lepsze możliwości i udogodnienia dla Was:

? lokalizacja w centrum stolicy
? możliwość dotarcia komunikacją miejską
? parking na ponad 700 miejsc
? duża przestrzeń targowa do swobodnego poruszania się, także z wózkami
?? przestronna strefa dla mamy i dziecka
??‍♂️ atrakcyjna strefa relaksu
? bankomat na terenie obiektu

Poza tym 1 grudnia z nami, to świetny pomysł na rodzinne spędzenie czasu pełne świątecznych atrakcji – będziemy Was rozpieszczać!

✨ STREFA ZAKUPÓW

U wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.
Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

✨ STREFA EDUKACYJNO – ROZRYWKOWO – WARSZTATOWA

Edukacja dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych prelegentów. Zajęcia i warsztaty dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentujemy najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę.

✨ STREFA RELAKSU

Na tę edycję zadbamy o większą, wygodną i kolorową strefę relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach będziecie mogli odpocząć i dobrze zjeść! Tu także spotkacie lokalnych wystawców. Foodtrucki oraz różnorodne stoiska także wegetariańskie i wegańskie.

SPONSOR STRATEGICZNY
Humana

PATRONI i PARTNERZY:
Chillizet

DZIECI SĄ WAŻNE / BABY GO PORTAL RODZINNY / BRANŻA DZIECIĘCA / CHCEMY BYĆ RODZICAMI / CZAS DZIECI / CZU CZU / DOBRA MAMA / DZIDZIUSIOWO / DZIECI / DZIECI SĄ WAŻNE / DZIECKO W PODRÓŻY / EXAMPLE / FAMILIE PL / KIDDOSTYLE / M JAK MAMA / MAGAZYN MAMA / MAMA I JA / MAMA KLUB / MAMY MAMOM / MIASTO DZIECI / MY MAMY PL / POMYSŁOWA MAMA / PRZEDSZKOLA EDU PL / RYNEK ZABAWEK / SOPHIE&THE PICTURES PHOTOGRAPHY / ŚWIADOMA MAMA / W POKOIKU / W ROLI MAMY / WARSAW PRESS / WEGE MALUCH / WOLNA SOBOTA / EXPO XXI

Formularz dla wystawców
>>> https://wystawcy.mamaville.pl/

Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa, Polska

Grzybu

Komentarze