Mustache.pl: YARD SALE vol. 26

Mustache.pl YARD SALE vol. 26

Tym razem spokojnie możecie zostawić kupowanie prezentów na ostatni moment. Mustache Yard Sale wpada do Pałacu Kultury i Nauki ze swoją ulubioną edycją. Świąteczne wydarzenia zawsze najbardziej nas cieszą – choinka, pierniczki, wąsaty mikołaj, jemioła i atmosfera, którą wszyscy kochamy… i prezenty!

Nie ma lepszego i przyjemniejszego miejsca na znalezienie wyjątkowych prezentów niż Mustache Yard Sale. W upolowaniu tych najlepszych upominków dla całej rodziny pomoże Wam 400 projektantów i twórców wyjątkowych ubrań, dodatków, akcesoriów oraz designerskich przedmiotów z całej Polski. Do tego kilkanaście konceptów gastronomicznych, które zaspokoją kulinarne pragnienia najbardziej wybrednych foodiesów w magicznym ogrodzie Sommersby.

Czego jeszcze możecie się spodziewać? Wszystkiego!
Jak zawsze organizatorzy chcą, aby Yard Sale był czymś dużo większym niż tylko targami mody. Wszystkie atrakcje będą komunikowane na bieżąco na stronie wydarzenia.

Weźcie przyjaciół, rodzinę, nawet rodzeństwo, które Was wkurza i wpadajcie do Pałacu na świąteczne zakupy! Pamiętajcie o zabraniu swoich czworonogów – one też kochają święta.

Wejście na wydarzenie jak zawsze jest DARMOWE a każda osoba, która nas odwiedzi może zgarnąć naszą torbę z prezentami od naszych partnerów oraz wejściówkę na specjalne After Party!

WIDZIMY SIĘ!

16-17 grudnia w godzinach 12-19
Pałac Kultury i Nauki
Wstęp wolny
______
Psssst… projektancie! Wciąż możesz się zgłosić przez stronę: https://www.mustache.pl/l/GZ1lNUQ. Już teraz wiemy, że odwiedzą nas takie marki jak: Turbokolor.com, Happy Socks Polska, THE ODDER SIDE, LOCAL HEROES i wielu wielu innych

Grzybu

Komentarze