Mysi Dzień Dziecka

Mysi Dzień Dziecka

Fashion Project zaprasza na wyjątkowy dzień pełen atrakcji z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 31 maja w Concept Store Mysia 3, III piętro.
Kwiatowe korony, cytrynowe konfitury od Cytrynowych Królowych, lody naturalne, książki rozbudzające wyobraźnie, lalki, moda dla małych i dużych, prawdziwe pluszowe misie, które są już rzadkością, okulary w kolorach tęczy, łakocie a między nimi tradycyjne lizaki i czekolada bio ręcznie robiona z czerwonym pieprzem i rozmarynem to tylko niektóre z atrakcji tego dnia.
Tego dnia dziewczynki będą mogły poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo i jak prawdziwe księżniczki, gdyż będą czekały na nie bajeczne warkocze, kucyki, kłosy i królewskie korony!
Fryzury wykona stylistka fryzur Justine Just.

Będziecie projektować modę i rysować ludziki, wymyślać ich historie. Na miejscu będzie też można kupić dla swoich dzieci gotowe tiszerty, kubki i podstawki z oryginalnymi grafikami od Justyny Steinkeller
Będzie też czekać na Was Fabryka Liter i „Abecadło” podczas otwartch warsztatów. Organizatorzy zapraszają również na spotkanie z autorką, zabawy z literami i w zwierzęcy alfabet.

W gronie wystawców znadują się między innymi Lalanki, piękne produkty i akcesoria Puri Puri, Nocne Dobra, Whisbear, Viva! Mama, Bubble Tea 7, Bajki-Grajki, Optyk Sala, Piknikowo, Nie Ma Nudy, N CZEKOLADA, Slow Paczka, Cytrynowe Królowe, Sucré – Lody Naturalne, Moda Na Czytanie, Zakamarki, Krytyka Polityczna, Ubrani.eu, Buka, Sklep Z Rysunkami, Mobilny Butik, Fabryka Liter i „Abecadło”, MUPPETSHOP oraz magazyn VIVA!, z nowym wydaniem magazynu Viva! Mama.

PRZED WEJŚCIEM BĘDĄ CZEKAŁY NA WAS PYSZNE LODY NATURALNE!

Podczas tego dnia będzie można zrobić zakupy oraz miło spędzić czas w niezwykłej atmosferze świata dzieci.

31 maja, godz 11 – 18
Mysia 3, piętro III
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze