Mystic Nights: Junior Stress

Mystic Nights Junior Stress

W każdą sobotę w Boogaloo Beach Bar ma miejsce Mystic Nights – część kultowego międzynarodowego cyklu, rozpoznawanego przez imprezowiczów ze wszystkich stron świata, który na Plażę Żoliborz sprowadzi czołowe gwiazdy spod znaku muzyki reggae i dancehall.

Tym razem gwiazdą Mystic Nights będzie JUNIOR STRESS (PL)! Jak zawsze eazem z nim zagra kolektyw Mystic Roots (Berlin).

Start: 22:00
19.08.2017
Wstęp: Free

JUNIOR STRESS

Po mikrofon sięgnął już w podstawówce. To nie dziwne, gdy za ojca ma się założyciela jednego z najstarszych polskich sound systemów, Love Sen-C Music. Do Boogaloo powraca jeden z najbardziej uzdolnionych polskich wokalistów reggae. Ilość jego występów na imprezach i balangach sound systemowych w przeciągu ostatnich 15 lat jest niepoliczalna, a liczba koncertów ze swoim zespołem Sun El Band trzycyfrowa. Równie aktywny jest jako Jurek Dress, gdy razem z 27Pablo i resztą ekipy Dancehall Masak-Rah propagują muzykę dancehall. Ma na swoim koncie trzy studyjne albumy – „L.S.M.”, „Dzięki” oraz ”Sound systemowej sceny syn”, współpracę z praktycznie całą czołówką polskiej sceny reggae i hip-hop oraz międzynarodowe kooperacje. Wydany w 2015 roku przez Karrot Kommando ”Sound systemowej sceny syn” zebrał bardzo wysokie noty recenzentów oraz fanów. Utwory na tej płycie łączą reggae, rub a dub, hip-hop i brzmienie bębnów nyahbinghi, a gościnnie pojawiają się Vienio, Chonabibe i Deadly Hunta.

Mystic Roots (Berlin)

Znawcy tropikalnych melodii i egzotycznych dźwięków. Grali na jednej scenie wspólnie z The Wailers, Luciano, Buju Bantonem czy Dawn Penn. Gospodarze Sunday Selection w Berlinie i organizator Mystic Nights w Meksyku, Moskwie i na Bali. To rozpoznawalna światowa marka, która współtworzy Boogaloo Beach Bar.

Grzybu

Komentarze