Od dzisiaj z Warszawy polecimy do Los Angeles

Lotnisko Chopina jednym z najlepszych w Europie...do spania!

LOT uruchamia nowe połączenie z Warszawy. Od 3 kwietnia 2017 roku samoloty Boeing 787 Dreamliner polecą cztery razy w tygodniu do Los Angeles. To pierwsze połączenie polskiego przewoźnika na zachodnie wybrzeże USA.

Do Los Angeles LOT poleci w poniedziałki, wtorki, piątki i soboty. Lot potrwa 12 godzin i 20 minut. Cena biletu w obie strony od 3550 zł.

– Otwieramy dla naszych pasażerów pierwsze bezpośrednie połączenie z regionu Europy Środkowo-Wschodniej do Los Angeles, jednego z najważniejszych i najsłynniejszych miast Stanów Zjednoczonych. – tak zapowiada nowe połączenie Rafał Milczarski, prezes PLL LOT

Jestem przekonany, że Kalifornia to nie tylko idealny kierunek na wakacje, ale także coraz ważniejszy ośrodek biznesowy. W okolicy Los Angeles mieszka też wiele osób, które pochodzą z Europy Środkowo-Wschodniej.
Los Angeles to już 8. połączenie dalekiego zasięgu w siatce LOT-u. Kilka dni temu przewoźnik ogłosił, że będzie latać do Newark na wschodnim wybrzeżu USA, 17 października wystartuje też pierwszy samolot do Seulu w Korei Południowej.

Grzybu

Komentarze