Stand-up w Szarej Eminencji – Adam Van Bendler „Strach na wróble”

Stand-up Szarej Eminencji Adam Van Bendler Strach na wróble

To będzie pierwszy stand-up w Szarej Eminencji x Ursynów w 2018 roku! Nowy rok zaczynamy od pełnego programu Adama Van Bendlera pod tytułem Strach na wróble”. W roli supportu wystąpi Arkadiusz Jaksa Jakszewicz, a całość poprowadzi jak zawsze gospodarz sceny, Tomek Kołecki Stand-up.

Adam Van Bendler – ważny gracz na polskiej scenie Stand-up. Widzieliście go m.in. w TV (Kuba Wojewódzki, Comedy Central, TVP). Roastował Tymona i Popka. Supportuje Abelarda Gizę oraz Kacpra Rucińskiego. Występował na największych salach w Polsce, a już 22 stycznia, zagra dla Was jeszcze bardziej pokręcony materiał. Jak zwykle nie zabraknie zdumiewających spostrzeżeń, traumatycznych wspomnień i paranoicznych hipotez. A wszystko to abyście podusili się ze śmiechu, w starym dobrym stylu. Program nosi tytuł „Strach na wróble”.

Arkadiusz Jaksa Jakszewicz – Rudowłosy i bardziej rudobrody komik z warmińskiego grodu Lidzbark. Miłośnik historii… zabawnych historii. Niedzielny rycerz. 90 kilogramowy leniwiec. W życiu czuje się, jak ryba w kosmosie. Zwinna postać o niezgrabnych ruchach i otwartym na oścież umyśle. Nie wiadomo co tam do głowy wleci, ale zostaje na porządne kilka minut. Obserwator cudzego życia, animator swojego. Lubi zapiekanki, cebulę i topory. Oczywiście to spokojny człowiek, ale jego zdolności oratorskie i zamiłowanie do kaszkietów zaprowadziło go na barykady niejednej rewolucji.

Szara Eminencja x Ursynów,
ul. Romera 4b
tel. 887 07 08 07
www.szaraeminencja.com
www.facebook.com/seursynow

Wtorek, 23 stycznia 2018 r., godz. 20:00 (wstęp od godz. 18:00 – zapraszamy na kolację, a podczas występu kuchnia wstrzyma pracę)

bilety: 25 zł w dniu wystąpu do kupienia w barze Szara Eminencja x Ursynów od piątku, 22. grudnia 2017 r.

Do zobaczenia!

Grzybu

Komentarze