Strefa SPEED ST4GE na Placu Zabaw

Strefa SPEED ST4GE na Placu Zabaw

Cykl seansów filmowych „T-Mobile Nowe Horyzonty na Placu Zabaw i strefa SPEED ST4GE pod banderą akcji Pomoc Mierzona Kilometrami – to niektóre z atrakcji, które zaserwuje w te wakacje T-Mobile gościom Placu Zabaw nad Wisіą. W piątek 17 lipca odbędzie się impreza inaugurująca strefę SPEED ST4GE – w programie wydarzenia m.in. pokaz jazdy w wykonaniu mistrza Polski w trialu rowerowym Michała Nowaka.

O dobrą muzyczną atmosferę zadba w piątek DJ Szum, a wyjątkowe umiejętności zaprezentuje obok Michaіa Nowaka także brązowy medalista Pucharu Polski w trialu rowerowym – Adam Gendek. Dodatkową atrakcją wieczoru będą tzw. Glodsprinty, czyli otwarte zawody na rowerach stacjonarnych pod czujnym okiem instruktora.

W środę 15 lipca ruszył cykl seansów pod egidą T-Mobile Nowe Horyzonty; jako pierwszy zaprezentowano hiszpański film „Dystans” z 2014 r. w reżyserii Sergio Caballero. Miłośnicy niezależnego kina znajdą na Placu coś dla siebie w każdy kolejny środowy wieczór wakacji (za wyjątkiem 29 lipca).

Na tych, którzy będą chcieli na chwilкę się wyłączyć, będzie czekała strefa chillout – tam na wygodnych leżakach i hamakach będzie można odpocząć i nabrać sił na inne czekające atrakcje. Ci z kolei, którzy będą potrzebowali czegoњ więcej, będą mogli korzystać z darmowego WiFi i nieskrępowanych możliwości surfowania po sieci.

Plac Zabaw nad Wisі№ą to także znakomite miejsce na zebranie dodatkowych kilometrów dla akcji Pomoc Mierzona Kilometrami (PMK) – na miłośników dwóch kółek czeka na miejscu pump track (specjalny tor do jazdy rowerem). W lipcu i sierpniu będzie można uczestniczyć w cyklu zawodów SPEED ST4GE, organizowanych na tym torze oraz w rywalizacji w Goldsprincie. Kolejne kilometry można będzie też zrobić, przyjeżdżając na Plac Zabaw rowerem, który będzie czekał na właściciela w jednym z przygotowanych przez T-Mobile stojaków.

Bieżące informacje o kolejnych projekcjach, zawodach i innych atrakcjach będzie można znaleźć na fanpage’ach Placu Zabaw nad Wisіą i T-Mobile Polska na Facebooku.

17 lipca godz. 18:00
Plac Zabaw
bulwar B. Grzymały-Siedleckiego
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze