Święto Dyni 2016

Święto Dyni 2016

Jak co roku, w Folwarku Bródno odbędzie się niezwykłe jesienne święto, którego głównym bohaterem jest dynia. Na miejscu szykujemy atrakcje dla dzieci i dorosłych. Będzie można posiedzieć przy ognisku, zjeść pysznie na miejscu, zakupić regionalne oraz ekologiczne specjały do domu. Nie zabraknie też rękodzieła!

 Zadbamy, aby w Folwarku zapłonęło ognisko, przy którym ogrzejecie się, a także posiedzicie z talerzem smakołyków w ręku. Będą frytki, naleśniki, ziemniaki i chleb ze smalcem, burgery, zapiekanki, oscypki, bigos, kartacze i pierogi oraz dania z grilla. Na dzieci czekać będzie wata cukrowa, popcorn i kolorowe balony.

 Na imprezie pojawią się też stoiska z ciekawym rękodziełem, fantastycznymi zabawkami dla dzieci, a także ekologicznymi produktami i kosmetykami. Będziecie mogli wrócić do domu m.in. ze zdrowymi przetworami, herbatami, miodami pitnymi i ciastami.

To nie wszystko! Zaplanowaliśmy bowiem sporo bezpłatnych atrakcji dla dzieci. Będzie rodzinna gra plenerowa, zajęcia plastyczne i sportowe, wystawa projektów dyniowych. Każdy będzie mógł zwiedzić zagrody, pogłaskać i nakarmić mieszkające w nich zwierzęta. Chętni przejadą się na kucykach i zobaczą botaniczne poletka eksperymentalne powstałe na terenie Folwarku.

Kiedy: 15-16 Października godz. 10.00-17.00
Gdzie: Folwark Bródno, ul. Św. Wincentego 92, 03-291 Warszawa – Targówek

WSTĘP WOLNY

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze