Targi Rzeczy Ładnych / Wiosna! 2019

170 najlepszych wystawców całej Polski, prawie 60 debiutów, kilkadziesiąt targowych premier, wystawa i unikalny showroom mebli Vintage – 13-14 kwietnia w Centrum Praskim Koneser odbędzie się wiosenna edycja największych i najbardziej prestiżowych targów designu w Warszawie.

Targi Rzeczy Ładnych wracają! Wiosna zobowiązuje – to będzie edycja pełna kolorów i znakomitych premier – raj dla wszystkich miłośników oryginalnych wnętrz i dobrego designu. W największej w historii TRŁ strefie PRINT czekają na Was prace znakomitych targowych debiutantek: Izy Bułeczki, Agaty Stachowiak, Natalii Wieczorek i wielu innych wspaniałych ilustratorek i ilustratorów, w tym Dawida Ryskiego, Bartosza Kosowskiego i Pawła Jońcy. Siłę kobiet wzmocni targowa premiera fenomenu z Kickstartera – gry „Who’s She?”, która pokazuje 28 niezwykłych kobiet, które zapisały się w historii świata. Z kolei kolorów nie zabraknie w meblowych premierach od warszawskiej marki Pan Popi, na dywanach i kilimach od łódzkiej marki Tartaruga, na fantastycznych tkaninach od nowej marki most, oraz na debiutanckim stoisku studia Kolektyw z Krakowa, które odczaruje kojarzone z PRL-em lastryko! Powrót tego materiału to jeden z najciekawszych trendów tego sezonu i zapewniamy, że w takim apetycznym wydaniu jeszcze go nie widzieliście!

Jak zawsze na Targach Rzeczy Ładnych zobaczycie wiele mebli i przedmiotów nagrodzonych na najważniejszych festiwalach. Swoje stoiska zaprezentują m.in. laureaci prestiżowego wyróżnienia MUST HAVE: Nudo design ze stolikiem kawowym PIANO, Wzorowe Towarzystwo z kolekcją ceramiki „Po prostu”, Autor Rooms z wazonem projektu Marii Jeglińskiej i Wydawnictwo WYtwórnia z książką „Ale miasta!”.

Po raz pierwszy w historii Targów Rzeczy Ładnych premierę będzie miała specjalna strefa Vintage przygotowana z platformą yestersen. Zapraszamy do showroomu, w którym goście TRŁ znajdą pieczołowicie dobrane meble i dodatki od najlepszych vintage’owych dostawców zaaranżowane w spójną przestrzeń. Uwaga – każdy element wystroju możecie kupić i zabrać do domu!

Tej edycji TRŁ jak zwykle towarzyszy wystawa. – Wspólnie z Duńskim Instytutem Kultury zabieramy Was w podróż po duńskim designie uwiecznionym na zdjęciach przez Piotra Topperzera – Polaka mieszkającego w Danii, który dla największych duńskich marek dokumentował obiekty takich legendarnych projektantów jak Arne Jacobsen, Poul Kjærholm czy Henning Koppel, Z okazji wystawy zapraszamy też na stoisko Fabryki Form, gdzie kupicie współczesne duńskie wzornictwo.

Targi Rzeczy Ładnych to jak zwykle najlepszy polski design podzielony na strefy tematyczne: MEBLE, LAMPY, PRINT, CERAMIKA I SZKŁO, TEKSTYLIA, DZIECI, VINTAGE, i AKCESORIA. Każdą edycję odwiedza ok. 10 tys. gości. – Promujemy najciekawsze polskie wzornictwo i pokazujemy najlepszych twórców. Wierzymy, że jakość przestrzeni, jaka nas otacza, ma znaczenie, a dobry design można znaleźć niezależnie od grubości portfela.

Targi Rzeczy Ładnych / Wiosna!
13-14 kwietnia
Godz. 11-19
Centrum Praskie Koneser
Wstęp 10 zł (dzieci do lat 12 bezpłatnie)
www.targirzeczyladnych.pl

Partnerzy:

Koneser, Duński Instytut Kultury, yestersen

Patroni medialni:

Co Jest Grane 24, Vogue Polska, Label Magazine, Homebook.pl, Magazif, infoarchitekta.pl, MadWhite, LadneBebe.pl, Hygge Blog, FashionPost.pl, Fashion Magazine

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze