Warszawski Festiwal Konesera 2019

Zabytkowa wytwórnia wódek w sercu Starej Pragi wraca na mapę stolicy w energetycznej, lifestylowej odsłonie. Eventy, jedzenie, moda, design, sztuka i wyjątkowa przestrzeń miejska. To nowy Koneser. Warszawski Festiwal Konesera wraca po raz drugi!

W programie koncerty, między innymi:
Organek?The Dumplings?Fisz Emade Tworzywo?L.U.C?Wojtek Mazolewski Quintet KOMEDA? Katarzyna Nosowska? Skubas ? SABINA

Szczegółowy program wkrótce!
WSTĘP WOLNY!

Warszawskiemu Festiwalowi Konesera towarzyszą aż dwie specjalne edycje Targi Rzeczy Ładnych – największych targów designu w Warszawie.
Zapraszamy na TRŁ Fresh! #2 – nowy polski design (14-15 września), gdzie znajdziecie nowy polski
design od 150 wybranych marek, oraz na pierwszą edycję TRŁ Print! – plakat / ilustracja / druk (14 września) – targi plakatów, ilustracji i druku – z setką najlepszych polskich ilustratorów i plakacistów w jednym miejscu!

14 – 15 września
Centrum Praskie Koneser

Dawna fabryka wódek Koneser znajdująca się na Pradze Północ powróciła na mapę Warszawy. To miejsce charakterystycznych budynków z czerwonej cegły, którego niektóre zabudowania sięgają końca XIX wieku, w trakcie remontu został odrestaurowany i zaadaptowany do wielu nowych funkcji. Dziś na terenie Konesera znajdziemy wiele restauracji, pasaż z modą autorską niedostępną w żadnym centrum handlowym, strefę dobrego designu, biura, mieszkania oraz pierwszy w Polsce hotel Moxy skierowany głównie do nielubiących tradycyjnych hoteli millenialsów oraz sklepy. Wciąż czuć tu też ducha Warszawy sprzed lat i dawnej fabryki wódek, bo na terenie znajduje się także interaktywne Muzeum Polskiej Wódki, w którym poznamy historię tego trunku. Jest też Muzeum Biżuterii oraz niedługo otwiera się Museum of Illusion.

Więcej o miejscu: http://koneser.eu/

Grzybu

Komentarze