Warszawskie taksówki 50% taniej w lutym.

Warszawskie taksówki 50% taniej w lutym.

Usługa mytaxi organizuje akcję „Warszawskie taksówki połowę taniej”. Oznacza to, że do 17 maja 2015 roku zapłacicie 50% mniej za każdy kurs.

Akcja potrwa do 17 maja i pozwala na wykonanie nieograniczonej liczby promocyjnych przejazdów. Zniżka 50% zostanie naliczona automatycznie wszystkim, którzy płacą za kurs przez aplikację kartą Visa, MasterCard lub poprzez konto PayPal.

Czy kiedykolwiek marzyliście, że taksówka jest tańsza niż komunikacja miejska? W maju spełnicie to życzenie. Dla przykładu: za kurs z centrum na Okęcie, który średnio kosztuje 30 zł, zapłacicie zaledwie 15 zł. Na średni kurs po mieście, za który zwykle płacicie około 20 zł, ze zniżką wydacie tylko 10 zł. Reszta zostanie Wam w kieszeni. Przy 3 pasażerach taki przejazd jest tańszy i wygodniejszy niż komunikacja miejska.

Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi, wyjaśnia skąd wziął się pomysł na akcję:

Użytkownicy w Polsce przyjęli nasze usługi bardzo pozytywnie i mają ogromny wkład w sukces mytaxi. Płatności bezgotówkowe to już 40% naszych kursów. Czujemy potrzebę odwdzięczenia się mieszkańcom Warszawy, a akcja 50% taniej jest tego wyrazem.

Nie boimy się podjąć ryzyka, chcemy aby wszyscy w Warszawie skorzystali z naszych usług.

Grzybu

Komentarze