Wielkie otwarcie Parku Wodnego Moczydło

Od soboty, 15 czerwca mieszkańcy będą mogli korzystać ze wszystkich atrakcji zmodernizowanego Parku Wodnego Moczydło. Zapraszamy wszystkich warszawiaków – małych i dużych.

W sobotę, 15 czerwca od godz. 9.00 na wszystkich odwiedzających czeka wiele atrakcji. W zmodernizowanym za 26 mln zł Parku Wodnym Moczydło – jedynym takim obiekcie w stolicy, do dyspozycji warszawiaków jest m.in. nowy basen rekreacyjny, brodzik dla dzieci i wodny plac zabaw. Fani wodnych rekreacji mogą korzystać z kilku zjeżdżalni, siatki wspinaczkowej, leżaków wodnych a plażowicze znajdą miejsce na kąpiele słoneczne i przestrzeń do gry w plażową piłkę nożną i siatkową. Basen jest przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Na terenie parku znajdują się także boiska do koszykówki i piłki nożnej („Syrenka”) i plac zabaw. A tuż obok EMO strefa – czyli miejsce przyjazne dla matek z dziećmi, wyposażone w wygodny fotel i przewijak, gdzie w komfortowych warunkach można przewinąć, nakarmić i przytulić dziecko.

W godz. 12.00–16.00 przygotowano dodatkowe aktywności i zabawy dla warszawiaków. Konkursy, kącik małego architekta, strefę robienia bransoletek i koralików, pokazy wielkich baniek mydlanych i nielimitowany popcorn w strefie relaksu – dla najmłodszych. Będą również pokazy kajakowe w basenie sportowym i trening z siatkarzem ONICO Warszawa oraz spotkanie z drużyną footballu amerykańskiego Warsaw Mets, a chętni będą mogli wykazać się umiejętnościami na torze sprawnościowym do piłki nożnej. Nie zabraknie również pokazów zumby i zajęć w wodzie dla dorosłych.

15 czerwca dzieci do ukończenia 13. roku życia mogą kupić bilet za złotówkę (na podstawie legitymacji szkolnej), a dzieci do 4. roku życia wchodzą za darmo. Zapraszamy.

Park Wodny Moczydło przy ul. Górczewska 69/73 po otwarciu będzie czynny 7 dni w tygodniu od godz. 9.00 do godz. 19.00.

Zainteresowanych dziennikarzy zapraszamy o godz. 12.00 (wejście od ul. Górczewskiej). Na miejscu będą m.in. Renata Kaznowska – zastępca Prezydenta m. st. Warszawy, Janusz Samel – dyrektor Biura Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy oraz Maciej Mroczek – p.o. dyrektora Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze