WiT Warszawa: Pierwsze kroki w karierze It #1

WiT Warszawa Pierwsze kroki w karierze It #1

Po dłuższej nieobecności Women in Technology wraca do Warszawy (z nowym, pięknym hashtagiem #syrenkiwit). Pamiętając o waszych prośbach zaczynamy serię „Pierwsze kroki w Karierze IT”, której pierwsze spotkanie odbędzie się już 9 marca.

Nasze prelegentki opowiedzą wam o swoich doświadczeniach w zmianie kariery, w poszukiwaniu odpowiedniego języka programowania, w poszukiwaniu pracy, oraz podzielą się swoimi wskazówkami.

Będziecie mieli okazję posłuchać:

Somar Mahdi z Coders Lab – Szkoła Programowania która w swojej prezentacji „Cztery kroki do zmiany branży” opowie o tym, w jaki sposób można szukać dla siebie miejsca w branży IT.

oraz

Kingi Kalinowskiej-Materniak z Rails Girls Summer of Code która przeprowadzi nas przez swoją drogę ku branży IT, którą rozpoczęła jako zupełny laik. Przedstawi organizowane przez społeczność IT warsztaty, kursy, spotkania oraz inne źródła, z których można czerpać wiedzę, dzieląc się własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat tego, na co zwrócić uwagę, także we własnej postawie, jeśli chcemy związać się z IT.

09 Marca 2017, czwartek, Godzina: 18.15
Warszawa – Śródmieście, Aleje Jerozolimskie 81

Grzybu

Komentarze