Witaj Lato na Bielanach 2019

Lato zbliża się wielkimi krokami, w tym roku ponownie chcemy je wspólnie przywitać podczas jednej z największych imprez plenerowych w Dzielnicy, dlatego już dziś rezerwujcie w kalendarzu 14 i 15 czerwca, żeby wspólnie bawić się podczas pikniku WITAJ LATO NA BIELANACH 2019.

Po raz kolejny zapraszamy na dwudniową imprezę, która rozpocznie się tradycyjnie w piątek – 14 czerwca, początek o godz. 20.00 KONCERTAMI GWIAZD:
??Monika Borzym
?? Jazz Band Młynarski-Masecki

Z pewnością nikt nie odmówi sobie też przyjemności wzięcia udziału w „najcichszej dyskotece w mieście” – SILENT DISCO, to już nasza tradycja. Całości dopełni strefa foodtrucków, która zapewni nam fuzję smaków pod bielańskim niebem. A jeśli ktoś się zmęczy nie zabraknie wygodnych leżaków, na których będzie można odpocząć i porozmawiać z przyjaciółmi.

Drugiego dnia – 15 czerwca, rozpoczynamy wcześniej, bo już od godz. 14.00, gdzie na terenie zielonym nad stacją metra Słodowiec odbędzie się RODZINNY PIKNIK. Nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych. W przygotowanych strefach: „EKO”, SPORTU, EDUKACYJNEJ, SPOŁECZNEJ, będą przygotowane gry, zabawy, animacje i niejednokrotnie konkursy z nagrodami. W specjalnie dedykowanej strefie „DECHY” pojawią się występy, muzyka na żywo i duża dawka pozytywnej energii. Wszystkich spragnionych kulinarnych wrażeń zapraszamy do strefy foodtrucków i chillout.

A wieczorem STREFA KONCERTOWA i kolejni artyści! Start o godzinie 19:00:
?? Maria Sadowska
?? Natalia Nykiel
?? Voo Voo

Organizatorami wydarzenia „Witaj Lato na Bielanach” są:
Dzielnica Bielany m.st. Warszawy i Stołeczna Estrada

Grzybu

Komentarze