I Żoliborskie Targi Przedsiębiorczości

I Żoliborskie Targi Przedsiębiorczości

W dniach 09-10 września w parku Żeromskiego, odbędą się I Żoliborskie Targi Przedsiębiorczości. Brzmi poważnie? Bo tak jest! Mamy cel – chcemy zgromadzić przedsiębiorców z dzielnicy i zapoznać z nimi mieszkańców Żoliborza. Żyj lokalnie! Nie marnuj czasu na poszukiwanie fryzjera, przedszkola, piekarni w innej dzielnicy. Wszystko co jest Ci potrzebne znajdziesz u siebie pod blokiem, warto tylko rozejrzeć się.

Przyjdź do nas 09-10.09 a będziesz mógł skorzystać z usług lokalnych żoliborskich przedsiębiorców. Każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie: pyszne jedzenie, animatorzy dla dzieci, koncert, to tylko część z zaplanowanych dla Ciebie atrakcji.

Pierwszego dnia odbędzie się debata z udziałem przedstawicieli władz miasta i dzielnicy na temat lokalnej przedsiębiorczości.
Wieczorem 09.09. uczestników i gości targów czeka koncert w Boogaloo Beach Bar (start o godzinie 22:00) na którym zagra Mystic Nights – Jeru The Damaja + Mystic Roots.

Drugiego dnia targów (10.09) około godziny 16 w Prochowni odbiędzie się impeza kończąca targi, na której zagra DEEPWATER: duet, który od 5 lat gości w warszawskich klubach. Twórcy cyklu Le’tan i rezydenci Cudu nas Wisłą. Gajkowsky i Wae to koneserzy dobrego smaku, sportów miejskich i krajoznawczych wycieczek. Na imprezach najczęściej grają hip-hop, r’n’b oraz elektroniczne brzmienia. Wszystko spaja słowo klucz: tanecznie.

Juz dzisiaj zaplanujcie to w swoim kalendarzu =)

Do zobaczenia w parku Żeromskiego!

Ważne:
– jesteś przedsiębiorca?
– prowadzisz firmę na Żoliborzu lub Twoimi klientami są Żoliborzanie?
Weź udział w targach i pochwal się swoimi produktami/usługami.
Skontaktuj się z nami:
dana@naszzoliborz.pl
mariola@naszzoliborz.pl

Grzybu

Komentarze