Targi Ekopiękno i Wege Festiwal w PKiN

Targi Ekopiękno i Wege Festiwal w PKiN odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie  w dniu 11.10.2020.

Jest to miejsce gdzie można znaleźć kosmetyki naturalne, tworzone w zgodzie z naturą, bez parabenów, SLS’ów, produktów odzwierzęcych i zbędnej chemii.
Podczas targów jest możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą polskich i zagranicznych producentów naturalnych kosmetyków.
Można zyskać ogromną wiedzę dzięki sprzedawcom, którymi często są osoby, które je tworzą, a prezentując produkty – opowiadają o nich z pasją i zaangażowaniem.

Celem organizatorów jest promocja zdrowego stylu życia, zwiększenie świadomości ekologicznej wśród konsumentów, jak również promowanie lokalnych producentów i małych manufaktur kosmetyków.

Targom Ekopiękno będzie towarzyszył Wege Festiwal – jest to największe wydarzenie w Polsce o tematyce wegańskiej. Naszą misją jest przedstawienie jak najszerszej gamy produktów naturalnych, ekologicznych i wegańskich osobom zainteresowanym tym nurtem. Tego dnia Pałac Kultury zmieni się w jedyne miejsce, w którym zestawionych zostanie tak wiele rozmaitych dań i produktów. Wege Festiwal w Warszawie odbywa się cyklicznie, 2 razy do roku (wiosną i jesienią) i z edycji na edycję cieszy się coraz większą popularnością. Pamiętajmy, że wege to nie tylko jedzenie. Filozofia zero waste czy cruelty free doskonale idą w parze z wege.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze